základní umělecká škola pardubice - polabiny

aktuality LDO

Školní rok 2017/2018

Dětská scéna

Červnové divadelní představení

Na konci školního roku si žáci dramaťáku ještě zahráli pro své rodiče v naší divadelní scéně Čistírna. Na programu byla naše zpracování dvou pověstí z Pardubicka a také dramatizace Loupežnické pohádky Karla Čapka. Prohlédněte si pár fotografií z představení.

Dětská scéna

Okresní kolo přehlídky v recitaci - Dětská scéna

Okresní kolo přehlídky v recitaci - Dětská scéna proběhlo minulý týden v Pardubicích a naši "dramaťáci" ve všech kategoriích bodovali (foto 1, 2, 3)! Do krajského kola postupují z 1. místem: Karolína Pipková, Nikola Němcová, Dorota Mrňávková a Amálie Litterová. 2. místo s postupem mají: Karolína Valešová a Apolena Litterová. Čestné uznání a postup si ještě zajistili: Adéla Švehlíková a Jakub Koreček. Moc všem gratulujeme a budeme držet palce v dubnu!

Dopisy

PRACOVNÍ NÁZEV - DOPISY

Na slavnostní koncert k 50. výročí školy pro vás ve VČD chystáme překvapení. Od září zkoušíme, píšeme, vymýšlíme, tančíme, hrajeme. Jak vidíte, pracuje nás na tom víc než dost. Tak se těšte a držte nám palce. Vaše ZUŠ.

Velké prádlo

12. Velké prádlo

12.VELKÉ PRÁDLO jsme v úterý 27. února vyprali v Čistírně. Tentokrát praly samé dívky. Svoje sólové výstupy přednesou tento týden na okresním kole recitační přehlídky Dětská scéna.

Autorské čtení

Autorské čtení v Maybe baru

Autorské čtení naší žákyně Anny Řehůřkové a jejích přátel, mladých pardubických autorů, proběhlo jednu listopadovou neděli v Maybe baru.

Děti čtou dětem

Na začátku října četla naše žákyně literárně - dramatického oboru Dorota Mrňávková dětem z mateřských škol při akci - Děti čtou dětem v Krajské knihovně v Pardubicích. Její podání Pohádky o psím ocásku Karla Čapka se moc líbilo. Dorotčino vystoupení bylo vyvrcholením tématické lekce, kterou v knihovně u této příležitosti vedla učitelka "dramaťáku" naší školy Klára Litterová.

Aktualizace webu: 19. 9. 2018, verze 20.65