základní umělecká škola pardubice - polabiny

aktuality TO

Školní rok 2018/2019

BT studio

Taneční soubor BT studio

Taneční soubor BT studio nezahálel ani o prázdninách. Hned v červenci byly některé cvičenky na tanečním semináři v Broumově. S Michalem a Dášou jsme se seznámili s duncan technikou, improvizovali i teoretizovali o tanci. Koncem srpna jsme tančily na tanečním festivalu Siraex. Jsou zde dětské skupiny i dospělí, zahraniční účastníci. Počasí nám přálo a tanec na zámku pod otevřeným nebem se vydařil.

Soustředění TO

Taneční soustředění

Zkoušky, nácvik, opakování, detaily, skupinovky, prvky…to byla náplň tanečního soustředění v Chotěboři. Dokončili jsme čísla na závěrečný koncert. Ale byl také odpočinek, hry, pohody a konečně sluníčko. Přijďte se v červnu podívat do VČD!

Déšť

Déšť, slzy, smutek

to je název choreografie BT studia, se kterou se opět soubor představil na celostátní přehlídce ve scénickém tanci Tanec, tanec…2018 v Jablonci nad Nisou. Je to přehlídka těch zajímavých, inspirativních, možná i výjimečných choreografií souborů z celé ČR. Představení i semináře byly velmi inspirativní. Domů jsme si přivezli ocenění porotce a dobrý pocit z tance! 

Aktualizace webu: 12. 9. 2019, verze 21.60