základní umělecká škola pardubice - polabiny

kulturní kalendář

Stažení kulturního kalendáře 2018/2019 ve formátu pdf.

Září

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

1. HO Koncert JAZZ BANDU JP Vlčí Habřina 18
6. HO Dětský den DDM Alfa  
12. HO Kulturní vystoupení Polabiny IV. 14
22. HO Polabinská pouť Polabiny  
24. – 25.   Výroční zasedání škol ASPnet UNESCO Hlinsko  
26. HO 50+50 Dům hudby 19:30

 

Říjen

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

7.   AIRMAIL – repríza muzikálu VČD Pardubice 18:00
8.   AIRMAIL – repríza muzikálu pro školy VČD Pardubice 8,30,10,30
10. VO Výročí republiky - výstava Archív 17:00
    Šedesátá - výstava Automatické mlýny  
23.-24.   Výroční zasedání AZUŠ Olomouc  
26. HO Mezinárodní akordeonové dny Praha  
26.-28. TO Celostátní přehlídka scénického tance Jablonec n.Nisou  

 

Listopad

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

8. LDO Ležácké veršování Ležáky 9:00
8. HO Koncert studentů Konzervatoře Pardubice Lonkova 18:00
20. HO, LDO Koncert učitelů Lonkova 18:00
29. HO Kytarová soutěž M. Giulianiho sál LDO 18:00
30. HO Rozsvícení vánočního stromu Polabiny II 17:00

 

Prosinec

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

3. HO Vánoční koncert DPS Slavíček Lonkova 18:00
4. HO Orchestrální koncert Lonkova 18:00
14. HO Vystoupení na vánočních trzích Pernštýnské nám. 16:00
17., 18.   Vánoční pořady pro MŠ a ZŠ Lonkova 8,30; 9,30,10,30

 

Leden 2019

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

3. HO Vánoční koncert DPS Slavíček Lonkova 18:00
4. HO Orchestrální koncert Lonkova 18:00
14. HO Vystoupení na vánočních trzích Pernštýnské nám. 16:00
17., 18.   Vánoční pořady pro MŠ a ZŠ Lonkova 8,30; 9,30,10,30

 

Únor 2019

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

15. HO Klavírní seminář s Pavlínou Klokočníkovou Lonkova 12:30
20. HO Okresní kolo – komorní hra (smyčce) ZUŠ Havlíčkova  
21. HO Soutěž HN Nová od 14:15
27. HO Okresní kolo – komorní hra (dechy) Holice  
27., 28.   Muzikálové představení KD Hronovická 9, 10:30
28. HO Okresní kolo - akordeon Lonkova 9
28. LDO Okresní kolo – Dětská scéna Beta Pce  

 

Březen 2019

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

1. LDO Okresní kolo – Dětská scéna Beta Pce  
7. LDO Krajské kolo – Wolkrův Prostějov D 29 Pce  
8. HO Bacha na Bacha Lonkova  
15. HO Krajské kolo – akordeon Polička  
19. HO Krajské kolo – komorní hra (smyčce) Pardubice  
20. HO Krajské kolo – komorní hra (dechy) Vysoké Mýto  
21. HO Koncert 5. A Lonkova 18

 

Duben 2019

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

5., 6. LDO Svitavský Fanda Svitavy  
9.   Všeoborový koncert KD Hronovická 18
12., 13. LDO Svitavský dýchánek Svitavy  
23. HO Hraje celá rodina Lonkova  
27. TO Přehlídka scénického tance Ústí nad Orlicí  

 

Květen 2019

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

2. HO Absolventský koncert Lonkova 18
10.-15.   Multikulturní týden Pardubice  
14.-16.   Talentové zkoušky Lonkova 13:00 – 17:00
    Týden uměleckého vzdělávání    
21. HO Absolventský koncert Lonkova 18
22. – 26.   Výtvarné soustředění    
30. HO Absolventský koncert Lonkova 18
31. – 1. 6.   ZUŠ OPEN Pardubice  

 

Červen 2019

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

1.   ZUŠ OPEN Pardubice  
3.-7. HO Postupové zkoušky Pardubice dle rozpisu
13.-15.   Zrcadlo umění Pardubice  
24. TO Závěrečný koncert VČD 16:30 a 19:00

 

Aktualizace webu: 12. 6. 2019, verze 21.45