Základní umělecká škola Pardubice - Polabiny
základní umělecká škola pardubice - polabiny

kulturní kalendář

Stažení kulturního kalendáře 2017/2018 ve formátu pdf.

Září

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

2.

HO

Koncert JAZZ BANDU JP

Vlčí Habřina

18

19.–29.

VO

Cesty mouky

Automatické mlýny

 

23.

HO

Polabinská pouť

Polabiny

 

25.-26.

 

Výroční zasedání škol UNESCO

Kroměříž

 

 

Říjen

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

7.

HO

Vystoupení kapely „105“ na Podzimních slavnostech

Pardubice

12,30

13.–15.

HO

Soustředění smyčcového orchestru

Chotěboř

 

21.

HO

Festival orchestrů

Holice

16,00

22.

TO

Baletní mládí

Praha

 

26.-29.

TO

Celostátní přehlídka scénického tance

Jablonec nad Nisou

 

26.-30.

VO

Designblok

Praha

 

 

Listopad

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

2.

HO

Koncert posluchačů smyčcového oddělení KP

Lonkova

18

2. – 5.

HO

Mezinárodní akordeonové dny

Praha

 

7.

HO

Koncert učitelů

Radnice Pardubice

18

16. - 20.

HO

Akordeonová soutěž INTERTALENT

Dunajská Streda

 

 

Prosinec

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

1.

HO

Adventní koncert v LLB

L. Bohdaneč

15,00

4.

HO

Vánoční koncert Slavíčku

Radnice

17,30

5.

HO

Orchestrální koncert

Lonkova

18,00

18., 19.

HO, TO, LDO

Vánoční pořady pro MŠ a ZŠ

Lonkova

8,30;10

18.

HO, TO, LDO

Vánoční pořady pro rodiče

Lonkova

17,00

 

Leden 2018

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

27.

HO

Vystoupení Jazz Bandu JP

Pardubice

 

26.

TO

Školní kolo - tanec

Lonkova

15

30.

HO

Školní kolo – zpěv

Lonkova

 

 

Únor 2018

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

 

VO

Výstava Lenky Dobešové

Galerie Chodba

 

6.

HO

Školní kolo – dechové nástroje

Lonkova

 

10.

 

Setkání s bývalými zaměstnanci

Lonkova

15

12.

HO

Školní kolo – souborová hra

Lonkova

 

13.-15.

HO

Školní kolo soutěže HN

Lonkova

 

13.

HO

Školní kolo – smyčcový orchestr

Lonkova

 

20.

TO

Okresní kolo soutěžní přehlídky TO ZUŠ

Hronovická

13

23.

HO

Vystoupení Jazz Bandu JP

Lázně Bohdaneč

 

26.

HO

Okresní kolo – ostatní dřeva

Přelouč

 

27.

HO

Okresní kolo - zpěv

Pardubice, Havlíčkova

 

28.

HO

Okresní kolo - žestě

Holice

 

28.-2.3.

LDO

Okresní kolo Dětské scény - jednotlivci

Pardubice

 

 

Březen 2018

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

2.

HO

Bacha na Bacha

Lonkova

 

6.

HO

Okresní kolo – zobcové a příčné flétny

Lonkova

9

7.

HO

Koncert smyčcového orchestru

Zámek Pce

18

20.

HO

Akordeonový koncert

ZUŠ Chrast

 

22.

HO

Krajské kolo smyčcových souborů a orchestrů

Polička

 

22.

HO

Jarní koncert

Lázně Bohdaneč

 

26.-27.

HO

Krajské kolo -  dechové a bicí nástroje

Vysoké Mýto

 

27.

HO

Komorní koncert (L. Čepický – I. Klánský)

Dům hudby

19

28.

HO

Krajské kolo – sólový a komorní zpěv

Pardubice

 

 

LDO

Krajské kolo Wolkrův Prostějov

 

 

 

Duben 2018

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

 

VO

Výstava Reginy Loukotové

Galerie Chodba

 

5. – 8.

HO

PRO BOHEMIA OSTRAVA

Ostrava

 

5.

HO

Akordeonový koncert

Lonkova

 

6.-7.

LDO

Svitavský Fanda

Fabrika Svitavy

 

12.-14.

HO

Mezinárodní akordeonová soutěž

Ostrava

 

13.

 

Muzikálové představení pro Gymnázium Dašická

KD Hronovická

 

13.-14.

LDO

Svitavský dýchánek

Fabrika Svitavy

 

17.

HO

Koncert bývalých absolventů

Lonkova

18

17.

HO

Komorní koncert

Zámek Pce

18

26.

HO

Absolventský koncert

Lonkova

18

30.

TO

Krajské kolo TO

Skuteč

 

 

Květen 2018

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

15.

HO

Absolventský koncert

Lonkova

18

21. - 25.

VO

Soustředění žáků VO

Pardubice

 

21.

 

Všeoborový koncert

VČD

 

24.

 

ZUŠ OPEN 2018

 

 

28. - 31.

 

Talentové zkoušky

 

 

31.

HO

Absolventský koncert

Lonkova

18

 

Červen 2018

Den

Obor

Akce

Místo

Čas

4. – 8.

HO

Postupové zkoušky

dle rozpisu

 

9.

HO

Vystoupení pěveckého kom. souboru

VČD Pardubice

 

13.

HO

Vystoupení souborů na Parkáně

Zámek Pce

17

13.-15.

 

Zrcadlo umění

Pardubice

 

18. 6.

TO

Závěrečný koncert

VČD

16,30;19

 

Aktualizace webu: 26. 6. 2018, verze 20.46